Komfortní, zdravé a energeticky úsporné vnitřní klima.
Provádíme dodávku a montáže rekuperačních jednotek včetně poradenství.
Čerstvý vzduch v interiéru je důležitý..
Rekuperace - ventilace je naší doménou
Previous
Next

Komfortní, zdravé a energeticky úsporné

Systémy komfortního větrání Zehnder představují řešení pro optimální výměnu vzduchu, která je řízena automaticky dle individuálních požadavků. Vzájemně dokonale sladěné součásti systému přivádí nepřetržitě do interiéru čerstvý, čistý vzduch a odvádí vydýchaný, spotřebovaný vzduch. Díky vysoce účinné rekuperaci tepla (až 95 %) lze dosáhnout významné úspory nákladů na vytápění a s volitelným entalpickým výměníkem tepla je možná také rekuperace vlhkosti (až 65 %).

Princip funkce systému

Správné větrání je základem pro zdravé a komfortní vnitřní klima. Toho lze dosáhnout za pomoci optimálně navrženého a kvalitně provedeného systému řízeného větrání s rekuperací.

Zehnder nabízí rozsáhlé portfolio produktů s jejichž pomocí lze takový systém jednoduše sestavit – od větrací jednotky, přes rozvody vzduchu, až po volitelné příslušenství a čerpat mnoho výhod, které nám systémy větrání nabízejí.

Prohlédněte si video a zjistěte více o principu fungování systému nebo si přečtěte více o tom, jaké výhody vám může systém komfortního větrání přinést.

Flexibilní připojení Plug-and-Play

S větrací jednotkou Zehnder ComfoAir Q je plánování snadné. Ať se jedná o novostavbu nebo rekonstrukci: Ani změny situace na stavbě nepředstavují žádný problém. Díky přípojkám Plug & Play zaměnitelným z pravé na levou stranu je možné větrací jednotku jednoduše nainstalovat. Díky průtokům vzduchu 350, 450 nebo 600 m3/h jsou modely Zehnder ComfoAir Q správnou volbou nejen pro rodinné domy pro jednu rodinu či vícegenerační, ale také pro kanceláře nebo komerční objekty.